Często zadawane pytania

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Potrzeby każdego biznesu są inne, dlatego cena strony internetowej może się różnić w zależności od konkretnego przypadku. Każdy projekt wymaga różnej ilości podstron i funkcjonalności, co wpływa na czas jego wykonania i cenę końcową. Kompleksowe wykonanie strony internetowej kosztuje od około 1000 zł.

Jak długo zajmuje kompleksowe wykonanie strony internetowej?

Czas wykonania strony również podlega wahaniom w zależności od czynników takich jak funkcjonalności, liczba podstron i wiele innych. Zazwyczaj wykonanie typowego projektu zajmuje około tydzień.

Czy zapewniacie wsparcie po skonćzeniu strony?

Oczywiście po zakończeniu współpracy zapewniamy wsparcie. Pomagamy również w ulepszeniach Twojej witryny, takich jak tworzenie nowych stron docelowych lub dodawanie nowych funkcji.

Co z gwarancją? Co jeśli strona przestanie działać?

Twoja strona zostanie objęta naszym wsparciem i 12 miesięczną gwarancją. Nie musisz martwić się o to, że Twoja strona przestanie działać lub pojawi się jakiś problem techniczny, z którym nie będziesz mógł sobie poradzić.

Zrobimy wszystko, aby Twoja strona nie była dla Ciebie ciężarem, a możliwością rozwoju biznesu.

Czy będę miał możliwość łatwej edycji treści na stronie?

Dbamy o to, aby prowadzenie strony było jak najprostsze. Do Twojej strony wdrożymy system zarządzania treścią (CMS). Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł z łatwością dodawać posty na bloga, edytować treści i grafiki na stronie.

Czy zapewniacie szkolenia z obsługi strony?

Tak, organizujemy szkolenia z obsługi strony dla naszych klientów. Dzięki szkoleniom z łatwością odnajdziesz się w panelu zarządzania stroną. Pokażemy Ci jak edytować treści, zmienić obrazki czy dodać nowy artykuł na bloga.

Co jeśli nie mam materiałów na stronę?

Zapewniamy możliwość wykorzystania zdjęć i filmów z portali z materiałami stockowymi. Możemy zająć się również utworzeniem profesjonalnych treści na Twoją stronę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się